baglerrunden dokka 3dagersdopface

År Kategori Klasse Plass Distanse Type Navn Tid Sted
1997 Ranking K 17-18 10 km Tempo Hedda Biseth 15.47 Andebu
1996 Ranking K 17-18 20 km Tempo Janniche Dahl 31.54 Bispeveien
1983 Ranking K 17-18 30 km Tempo Hilde Ormestad 49.59 Moss
1997 Ranking K 15-16 10 km Tempo Hanna Biseth 15.54 Hønefoss
1981 Ranking K 15-16 20 km Tempo Hilde Ormestad 33.22 Bispeveien
1990 Ranking K 11-12 10 km Tempo Janniche Dahl 17.30 Åsgårdstrand
1988 Ranking K 10 5 km Tempo Janniche Dahl 9.46 Andebu
2014 Ranking M 17-18 10 km Tempo Torjus Sleen 13.10 Undrumsdal
1991 Ranking M 17-18 20 km Tempo Steffen Kjærgaard 25.55 Bispeveien
1990 Ranking M 17-18 30 km Tempo Steffen Kjærgaad 38.55 Bispeveien 
1974 Ranking M 17-18 40 km Tempo Tor Hansen 55.42 Bispeveien
1991 Ranking M 17-18 50 km Tempo Steffen Kjærgård 1.09.00 Elverum
1998 Ranking M 15-16 10 km Tempo Henrik Fuglevik 13.45 Andebu
1990 Ranking M 15-16 20 km Tempo Henning Orre 28.20 Bispeveien
1981 Ranking M 15-16 30 km Tempo Tom Vassdal 43.00 Bispeveien 
2020 Ranking M 13-14 10 km Tempo Marius Innhaug Dahl 14.06 Kongsvinger
1980 Ranking M 13-14 20 km Tempo Tom Vassdal 29.18 Bispeveien
2018 Ranking M 11-12 10 km Tempo Marius Innhaug Dahl 16.25 Kongsvinger
2014 Ranking M 10 5 km  Tempo Morthen Wang Baksaas 8.57 Undrumsdal
1983 Ranking M 10 10 km Tempo Joachim Dahl 17.39 Asker
2002 Ranking Senior 1 10 km Tempo Eddy K. Storsæther 12.33 Oslo
1997 Ranking Senior 2 10 km Tempo Trond Solvang 12.35 Nittedal
1992 Ranking Senior 3 10 km Tempo Steffen Kjærgaard 12.45 Bispeveien
2012 Ranking Senior 4 10 km Tempo Martin Stendahl 13.01 Undrumsdal
2014 Ranking Senior 5 10 km Tempo Torjus Sleen 13.10 Undrumsdal
1996 Ranking Senior 1 20 km Tempo Trond Solvang 25.41 Hero
1991 Ranking Senior 2 20 km Tempo Steffen Kjærgaard 25.55 Bispeveien 
2009 Ranking Senior 3 20 km Tempo Martin Stendahl 26.05 Ullensaker
1991 Ranking Senior 4 20 km Tempo Henning Orre 27.17 Bispeveien
1968 Ranking Senior 5 20 km Tempo Fred Anton Maier 27.23 Bispeveien
1992 Ranking Senior 6 20 km Tempo Frode Jensen 27.27 Oslo
1997 Ranking Senior 1 30 km Tempo Trond Solvang 38.02 Bispeveien
1990 Ranking Senior 2 30 km Tempo Steffen Kjærgaard 38.55 Bispeveien
2013 Ranking Senior 3 30 km Tempo Martin Stendahl 39.57 Grimstad
1992 Ranking Senior 4 30 km Tempo Eddy R. Knutsen 40.27 Bispeveien
1992 Ranking Senior 5 30 km Tempo Henning Orre 40.34 Bispeveien
1993 Ranking Senior 6 30 km Tempo Jan Th. Borge 41.18 Vannsjø
1974 Ranking Senior 1 40 km Tempo Magne Orre 55.39 Bispeveien
1974 Ranking Senior 2 40 km Tempo Tor Hansen 55.42 Bispeveien
1971 Ranking Senior 3 40 km Tempo Dag Linnestad 57.06 Bispeveien
1966 Ranking Senior 4 40 km Tempo Håvard Heimdal 57.39 Bispeveien 
1971 Ranking Senior 5 40 km Tempo Karl Erik Karlsen 58.37 Bispeveien
1997 Ranking Senior 1 50 km Tempo Trond Solvang 1.04.28.0 Ringerike 
1992 Ranking Senior 2 50 km Tempo Steffen Kjærgaard 1.05.42.0 Lærdal
1992 Ranking Senior 3 50 km Tempo Roar Skaane 1.07.13.0 Lærdal
1976 Ranking Senior 4 50 km Tempo Magne Orre 1.09.17.2 Lillestrøm
1981 Ranking Senior 5 50 km Tempo Fred Arne Enger 01.09.33.3 Molde
1935 NM Senior Banesykling Nils Sundby  Trondheim
1971 NM Senior 50 km Tempo Dag Linnestad  Gvarv
1974 NM Senior 180 km Fellesstart Tom Martin Biseth  Kongsberg
1976 NM Senior 180 km Fellesstart Magne Orre  Fana
1992 NM Senior 4000 m Banesykling Steffen Kjærgaard  Oslo
2003 NM Senior Gateritt Martin Vestby  Sandnes
2006 NM Senior 200 km Fellesstart Lars Petter Nordhaug  Andørja
2008 NM Senior XC Lars Petter Nordhaug  Drøbak
2018 NM U 23 Fellesstart Torjus Sleen Sandefjord
2019 NM Senior Poengløp Ken-Levi Eikeland Odense
1972 NM Senior 100 km Lagtempo Magne Orre  Stjørdal
1973 NM Senior 100 km Lagtempo Magne Orre  Bispeveien
1970 NM Junior 30 km Tempo Ragnar Gjermundrød  Kongsberg
1973 NM Junior 1000 m Banesykling Leslie Olsen  Sandnes
1974 NM Junior 50 km Tempo Tor Hansen  Larvik
1974 NM Junior 1000 m Banesykling Leslie Olsen  Levanger
1974 NM Junior 3000 m Banesykling Leslie Olsen  Levanger
1975 NM Junior 50 km Tempo Tor Hansen  Tistedalen
1975 NM Junior 100 km Fellesstart Asbjørn Kristiansen  Levanger
1978 NM Junior 120 km Fellesstart Geir Dahlen  Bergen
1991 NM Junior 50 km Tempo Steffen Kjærgaard  Elverum
1991 NM Junior 3000 m Banesykling Steffen Kjærgaard  Levanger
1991 NM Junior 1000 m Banesykling Steffen Kjærgaard  Levanger
1992 NM Junior 50 km Tempo Henning Orre  Lærdal
1996 NM Junior Gateritt Anders Linnestad  Horten
2000 NM Junior Xc Lars Petter Nordhaug  Randaberg
2001 NM Junior 20 km Tempo Lars Petter Nordhaug  Nærbø
2001 NM Junior Xc Lars Petter Nordhaug  Sandnes
2002 NM Junior Xc Sigbjørn Møystad Fønnebø  Drammen
2008 NM Junior Xc Frans Leonard Mustaparta Markaskard  Drøbak
2016 NM Junior 30 km Tempo Iver Johan Knotten Saltstraumen
2019 NM Junior 1000 m Banesykling Sondre Peder Kristensen Odense
1968 NM Senior 20 km Tempo Torbjørn Holt  Sandefjord 
1975 NM Senior 70 km Tempo Tor Hansen  Kongsvinger
1990 NM Senior 70 km Tempo Steffen Kjærgaard  Evenskjer
1991 Nordisk Senior 3000 m Forfølgelsesritt, bane Steffen Kjærgaard  Odense
1991 Nordisk Junior 70 km Lagtempo Steffen Kjærgaard  Imatra
2004 Nordisk M45-49 Fellesstart Asbjørn Kristiansen
2004 Nordisk Senior Cross Country Lars Petter Nordhaug  Stavanger
1970 UM GII Tempo Per Arne Enholm
UM GII Fellesstart Per Arne Enholm
UM GI Fellesstart Henning Kaarud
1978 UM M14 Fellesstart Fred Arne Enger
1979 UM M10 Fellesstart Kenneth Vassdal
UM M15 Fellesstart Fred Arne Enger
1980 UM M11 Fellesstart Kenneth Vassdal
UM M14 Tempo Tom Vassdal
1981 UM M15 Tempo Tom Vassdal
UM M15 Fellesstart Ole Fredrik Knutsen
1982 UM M13 Fellesstart Kenneth Vassdal
1984 UM M13 Tempo Jon Erik Knotten
UM M10 Fellesstart Henning Orre
UM M10 Tempo Henning Orre
1986 UM M15 Tempo Jon Erik Knotten
1988 UM M15 Tempo Steffen Kjærgaard
1989 UM M16 Tempo Steffen Kjærgaard
UM K11 Tempo Janniche Dahl
1990 UM K12 Tempo Janniche Dahl
1992 UM K14 Tempo Janniche Dahl
1993 UM K15 Fellesstart Janniche Dahl
1997 UM K16 Tempo Hanna Biseth
UM M15 Fellesstart Henrik Fuglevik
UM M15 Tempo Henrik Fuglevik
1998 UM M16 Tempo Henrik Fuglevik
UM M16 Tempo Henrik Fuglevik
2000 UM M15/16 XC Lars Petter Nordhaug
2008 UM M16 Fellesstart Sebastian H. Baksaas
UM K14 Fellesstart Amalie Gjølberg
2009 UM K15 Fellesstart Amalie Gjølberg
2014 UM M10 Tempo Morthen Wang Baksaas
2018 UM M 11/12 Fellesstart Marius Innhaug Dahl    
UM M 12 Tempo Marius Innhaug Dahl    
2020 UM M 14 Tempo Marius Innhaug Dahl    
1978 VM M55-59 Tempo Karl Fredrik Dahl
1979 VM M55-59 Tempo Karl Fredrik Dahl
1980 VM M55-59 Tempo Karl Fredrik Dahl
1981 VM M60-64 Tempo Karl Fredrik Dahl
1978 VM M55-59 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1979 VM M55-59 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1980 VM M55-59 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1981 VM M60-64 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1981 VM M60-64 Fellesstart Karl Fredrik Dahl Baddurkheim, Vest-Tyskland
1982 VM M60-64 Tempo Karl Fredrik Dahl
1983 VM M60-64 Tempo Karl Fredrik Dahl
1984 VM M60-64 Tempo Karl Fredrik Dahl
1985 VM M60-64 Tempo Karl Fredrik Dahl
1986 VM M65-70 Tempo Karl Fredrik Dahl
1982 VM M60-64 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1983 VM M60-64 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1984 VM M60-64 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1985 VM M60-64 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1986 VM M65-70 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1987 VM M65-70 Tempo Karl Fredrik Dahl
1987 VM M65-70 Fellesstart Karl Fredrik Dahl
1992 VM M43-49 Fellesstart Jan Borge
1993 VM M43-49 Tempo Jan Borge
1994 VM M43-49 Fellesstart Jan Borge
1996 Nordisk M30-39 Tempo Trond Solvang
2003 VM M40-44 Tempo Trond Solvang
2003 VM M45-49 Fellesstart Asbjørn Kristiansen
2006 VM M45-49 Fellesstart Morten Sperre
2008 VM M50-54 Fellesstart Asbjørn Kristiansen
2009 VM M50-54 Fellesstart Asbjørn Kristiansen
2010 VM M40-44 Fellesstart Hans Petter Engelstad
1978 Even Grinvolls pokal Fred Arne Enger
1979 Even Grinvolls pokal Fred Arne Enger
1980 Even Grinvolls pokal Tom Vassdal
1981 Even Grinvolls pokal Tom Vassdal
1982 Even Grinvolls pokal Kenneth Vassdal
1983 Even Grinvolls pokal Kenneth Vassdal
1984 Even Grinvolls pokal Henning Orre
1985 Even Grinvolls pokal Joachim Dahl
1986 Even Grinvolls pokal Roar Skaane
1987 Even Grinvolls pokal Joachim Dahl
1988 Even Grinvolls pokal Steffen Kjærgaard
1989 Even Grinvolls pokal Steffen Kjærgaard
1990 Even Grinvolls pokal Frank Boge
1991 Even Grinvolls pokal Halvard Knotten
1992 Even Grinvolls pokal Halvard Knotten
1993 Even Grinvolls pokal Halvard Knotten
1994 Even Grinvolls pokalL Anders Linnestad
1995 Even Grinvolls pokal Geir Arne Boge
1996 Even Grinvolls pokal Henrik Fuglevik
1997 Even Grinvolls pokal Henrik Fuglevik
1998 Even Grinvolls pokal Henrik Fuglevik
1999 Even Grinvolls pokal Lars Petter Nordhaug
2000 Even Grinvolls pokal Lars Petter Nordhaug
2001 Even Grinvolls pokal Thomas Kristiansen
2002 Even Grinvolls pokal Niklas Aakvik
2003 Even Grinvolls pokal Martin Stendahl
2004 Even Grinvolls pokal Martin Stendahl
2005 Even Grinvolls pokal Martin Stendahl
2006 Even Grinvolls pokal Frans Leonard Mustaparta
2007 Even Grinvolls pokal Martin Stendahl
2008 Even Grinvolls pokal Sebastian Baksaas
2009 Even Grinvolls pokal Benjamin Schøn
2010 Even Grinvolls pokal Benjamin Schøn
2011 Even Grinvolls pokal Henrik Tveitan
2012 Even Grinvolls pokal Henrik Tveitan
2013 Even Grinvolls pokal Torjus Sleen
2014 Even Grinvolls pokal Iver Knotten
2015 Even Grinvolls pokal Morthen Wang Baksaas    
2016 Even Grinvolls pokal Elin Knotten    
2017 Even Grinvolls pokal Oliver Aukland    
2018 Even Grinvolls pokal Marius Innhaug Dahl    
2019 Even Grinvolls pokal Oliver Aukland    
1970 Bent Billehaugs pokal Terje Haugen
1971 Bent Billehaugs pokal Ragnar Gjermundrød
1972 Bent Billehaugs pokal Terje Tønnessen
1973 Bent Billehaugs pokal Leslie Olsen
1974 Bent Billehaugs pokal Tor Hansen
1975 Bent Billehaugs pokal Asbjørn Kristiansen
1976 Bent Billehaugs pokal Richard Kolbrek
1977 Bent Billehaugs pokal Tormod Kristiansen
1978 Bent Billehaugs pokal Geir Dahlen
1979 Bent Billehaugs pokal Dag Hopen
1980 Bent Billehaugs pokal Espen Tallaksen
1981 Bent Billehaugs pokal Fred Arne Enger
1982 Bent Billehaugs pokal Tom Vassdal
1983 Bent Billehaugs pokal Roger Bjørkmo
1984 Bent Billehaugs pokal Kenneth Vassdal
1985 Bent Billehaugs pokal Tore Grelland
1986 Bent Billehaugs pokal Roger Bjørkmo
1987 Bent Billehaugs pokal Roar Skaane
1988 Bent Billehaugs pokal Steffen Kjærgaard
1989 Bent Billehaugs pokal Steffen Kjærgaard
1990 Bent Billehaugs pokal Steffen Kjærgaard
1991 Bent Billehaugs pokal Steffen Kjærgaard
1992 Bent Billehaugs pokal Henning Orre
1993 Bent Billehaugs pokal Anders Linnestad
1994 Bent Billehaugs pokal Martin Vestby
1995 Bent Billehaugs pokal Anders Linnestad
1996 Bent Billehaugs pokal Anders Linnestad
1997 Bent Billehaugs pokal Hedda Biseth
1998 Bent Billehaugs pokal Fredrik Trummar
1999 Bent Billehaugs pokal Henrik Fuglevik
2000 Bent Billehaugs pokal Magnus Linnestad
2001 Bent Billehaugs pokal Lars Petter Nordhaug
2002 Bent Billehaugs pokal Sigbjørn Møystad Fønnebø
2003 Bent Billehaugs pokal ikke delt ut
2004 Bent Billehaugs pokal ikke delt ut
2005 Bent Billehaugs pokal Anders Ruud Gundersen
2006 Bent Billehaugs pokal Niklas Åkvik
2007 Bent Billehaugs pokal Adrian Gjølberg
2008 Bent Billehaugs pokal Frans Leonard Mustaparta Markaskard
2009 Bent Billehaugs pokal Martin Stendahl
2010 Bent Billehaugs pokal Sebastian H. Baksaas
2011 Bent Billehaugs pokal ikke delt ut
2012 Bent Billehaugs pokal Vollrath Robinson Bugge
2013 Bent Billehaugs pokal ikke delt ut
2014 Bent Billehaugs pokal Torjus Sleen
2015 Bent Billehaugs pokal Torjus Sleen    
2016 Bent Billehaugs pokal Iver Johan Knotten    
2017 Bent Billehaugs pokal Simen Nordahl Svendsen    
2018 Bent Billehaugs pokal Christian Bergsjø    
2019 Bent Billehaugs pokal Sondre Peder Kristensen    
2004 Per Stendahls pokal Anders Ruud Gundersen
2005 Per Stendahls pokal Tom Abrahamsen
2006 Per Stendahls pokal Sebastian Baksaas
2007 Per Stendahls pokal Jon Piiksi
2008 Per Stendahls pokal Martin Stendahl
2009 Per Stendahls pokal Rune Stendahl
2010 Per Stendahls pokal Kjell Arne Baksaas
2011 Per Stendahls pokal Terje Unneberg
2012 Per Stendahls pokal Bjørn Arild Øhre
2013 Per Stendahls pokal Trond Kristensen
2014 Per Stendahls pokal Per Bergsjø
2015 Per Stendahls pokal Bjørn Erik Tuv    
2016 Per Stendahls pokal Carina Wang Baksaas    
2017 Per Stendahls pokal Hans Magne Holst    
2018 Per Stendahls pokal Synnøve Fosse    
2019 Per Stendahls pokal Jon Erik Knotten    

Kommende aktiviteter

Ingen oppføringer er funnet

Aktivitetskalender

loader

TCK på Facebook

Landeveisgruppen

Landeveisgruppen

Aldersbestemte klasser år har i år trening på mandag med oppmøte Messeområdet. Nye syklister er hjertelig velkommen.

Kontakt: Per Bergsjø

terreng

Terrenggruppen

Gruppen skal ha et sportslig tilbud som er tilpasset den enkeltes ambisjoner og innsats gjennom hele året. Teknikk, styrke og utholdenhet skal prege treningen.

Kontakt: Hans Magne Holst 

Turgruppen

Turgruppen

Vi ønsker å gi et treningstilbud til deg som tursyklist. Oppmøte utenfor klubbhuset.Tilbudet innebefatter trening onsdager og søndager. Vi legger ut rute i forkant av treningene på Facebook

Kontakt: Hans Magne Holst